Sosyal Medya üzerinden markanız ve rakipleriniz ile ilgili tüm haberleri sizin yerinize Reachpod takip ediyor…

Sosyal Medya üzerinden markanız ve rakipleriniz ile ilgili tüm haberleri sizin yerinize Reachpod takip ediyor…

/ No Comment

Sayfa sayfa dolaşarak arama yapmadan, aramalar esnasında birşey kaçırdım mı endişesi yaşamadan Sosyal Medya’da markanızı takip edebilirsiniz

Yönettiğiniz markayı Sosyal Medya’da en doğru şekilde yönetmeniz için hakkınızda neler konuşulduğundan ve hedef kitlenizin düşüncülerinden anında haberdar olmanız çok önemlidir. 

 

Reachpod ile gerçekleştireceğiniz aramalarda ulaştığınız kelimelere, cümlelere anında müdahale edebilirsiniz. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır.

 

 

Reachpod’da nasıl arama yapabilirim?

 

 İlk olarak yapmanız gereken arama yapmak istediğiniz kanalları seçmek. (Facebook/Twitter/Instagram)  Seçtiğiniz kanalların rengi yeşil olacaktır. Ardından Hashtag, mention veya anahtar kelime yazarak  sağda bulunan büyüteç ikonununa tıklayın. Eğer bir kerede birden fazla arama yapmak isterseniz arayacağınız kelimeleri aşağada bulunan örnekteki gibi arama alanına yazabilirsiniz.

  

 

reachpod OR ‘sosyal medya yönetimi’ 

 

reachpod AND ‘sosyal medya yönetimi’

 

#reachpod OR @reachpod OR ‘sosyal medya yönetimi’

 

 

Çıkan sonuçları Pod’unuza  yerleştirirseniz artık arama yaptığınız kelimeler ile ilgili yeni iletiler İsim verdiğiniz Pod’unuzda otomatik olarak düşecektir.

Hemen arama akışları oluşturmak için tıklayın www.reachpod.com

Share with