Öne Çıkan Instagram Uygulamaları

Öne Çıkan Instagram Uygulamaları

/ No Comment

Hayatımıza hızlı bir giriş yapan Instagram ağı, kısa sürede her birimiz için vazgeçilmez oldu. Her anı paylaşma telaşını yaşatan Instagram platformunda yenilen yemekler, iş ortamından kareler, kişisel alanlardaki salaş hallere kadar her anımızı paylaşır olduk. Günlük yaşantımıza böylesine dahil olmuş bir platformu daha efektif kullanmak için oluşturulan bazı uygulamalar var. İşte Instagram platformunu daha etkili kullanmayı kolaylaştıracak o uygulamalar.

Socıalsafe: Socıalsafe uygulaması, hesabınızı yedeklemenizi sağlar. Uygulama ile hesabınızdaki yorumlar, fotoğraflar vb. tüm içerikler yedeklenir. Bu yedekleme ile ger dönüşü olmayacak hesabın kapanması gibi durumlarda içeriklerin kayba uğramasını engellemek amaçlanır. Socıalsafe henüz mobil bir uygulama değildir. Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Socıalsafe uygulaması ile hesabınızı koruma altına almanız mümkün.

Instagetter: Instagram'dan fotoğraf ve video indirme aracıdır. Instagetter uygulaması ile hesabınızda karşılaştığınız ve beğendiğiniz fotoğrafları, videoları indirme imkani tanıyor. Yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz ve indirmek istediğiniz içeriğin linkini ilgili yere yapıştırmaktır. Kullanım kolaylığı da uygulamanın avantajlı yönlerindendir.

Instaorders: Instaorders uygulaması e-ticareti kolaylaştıran bir uygulamadır. Ürünlerinizi fiyatlandırıp sipariş alabileceğiniz bir uygulama olan Instaorders, sayısız butiğin kullandığı etkili bir uygulamadır. Uygulamayı kullanan butiklerde ödemeler PayPal gibi araçlarla sağlanıyor. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan Instaorders'e Instagram hesabı ile giriş yapmanız ve bilgileri tanımlamanız yeterli olacaktır. Bu işlemlerin ardından Instaorders uygulaması Instagram hesabı ile senkronize olur.

Photorepost : Photorepost uygulaması Instagram'ı retweet yöntemidir. Takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı içerikleri sizde retweet edebilir yani, kendi hesabınızda paylaşabilirsiniz. Yapılması gereken tek şey uygulamanın üstündeki butonu tıklamak. Kullanımı da oldukça kolay olan bu uygulama birçok kullanıcıya erişti.

Instafollow: Instafollow uygulaması takipçi listenizi kontrol etmenizi sağlayan araçtır. Twitter hesabımızda bizi takip eden ve etmeyen hesapları görebilmemizi sağlıyor. Hem Andoid hemde IOS cihazlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. InstaFollow uygulaması sizi takip edenler ve etmeyenler aynı zamanda sizi engellemiş kişileri de görebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bunun yanı sırada, günümüze kadar gelen süreçte aldığınız yorumlar, beğeniler vb. analizleri size sunan bir araçtır.

    Tag Cloud

Share with