Manage Flitter Nedir? Ne İşe Yarar?

Manage Flitter Nedir? Ne İşe Yarar?

/ No Comment

Manage Flitter, daha çok Twitter platformu üzerinde geri takip etmeyen kişilerin tespiti için kullanılan bir uygulamalıdır. Gelişmiş bir filtreleme sistemine sahip olan Manage Flitter binlerce markadan ünlüye kadar büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Twitter gibi sosyal ağlarda yüksek takipçi sayısı elde etmek her kullanıcının birinci amacıdır. Bu amaca bağlı olarak karşılıklı takip, takipçi satın almak gibi birçok yöntem devreye girer. Fakat bu yöntemlerin sonunda, geri takip etmeyen hesapları tespit etmek ve takibini bırakmak gibi bir işlem kalır. Bu analizi tek tek yapmanın imkanı olmadığı için burada devreye Manage Flitter girer. Bu işlemi zaman almadan gerçekleştirir, karşımıza geri takipte bulunmayan kullanıcı lisesini döker. Aynı zamana bu filtreleme sistemi ile Türk olmayan kullanıcıları bulma, fake hesapları yakalama, aktif olmayanları listeleme gibi işlemleri de kolayca yapmak mümkün. Tüm işlemleri gerçekleştirmek için Manage Flitter'a üye olmak yeterli. Peki Manage Flitter'a nasıl üye olunur?

Manage Flitter'da 3 ayrı üyelik sistemi vardır. İhtiyaçlar ve tercihe bağlı olarak herhangi bir üyelik almak yeterlidir. Bu üyelik türleri; Freebie Üyeliği, Pro Üyelik ve son olarak Business Üyelik'tir.

Freebie Üyelik

Freebie üyelik, ücretsiz servistir. Belirli kısıtlamalar eşliğinde hiçbir ücret ödemeden Manage Flitter kullanıma izin verir. Belirlediği kısıtlamalar ise şu şekildedir; Günlük 100 kişi de takibi bırakma hakkı, Manage Flitter uygulamasının Twitter hesabı takip edildiğinde 200, gelişmelere abone olunursa 300, siteye kayıt edilen her kişi için de 200 kişiyi takibi bırakma hakkı tanınır. Manage Flitter tüm bu isteklerini karşıladığınız takdir de toplamda 2000 kişiyi unfollow etme hakkı tanır.

Pro Üyelik

Pro üyelik, ücretlidir. Bu ücretlendirme kaç adet hesap yönetileceği ile doğru orantılı olarak değişir. 1 adet hesap yönetimi için aylık 12 $, 5 adet hesap için 24 $, 79 $, 189 $ olarak değişir. Ücretli olan bu üyelik sisteminde kullanıcı herhangi bir kısıtlama ile karşılaşmaz. İstediği gün ve saate istediği sayıda kullanıcının takibini bırakma yetkisine sahip olur.

Business Üyelik

Business üyelik, genelde büyük ölçekli işletmeler tarafından kullanılan bir üyelik yöntemidir. Bu üyelik daha ayrıntılı filtreleme şansı tanır. Pro üyelikte tanınmayan ayrıntılı raporlama ve analizler gibi daha ayrıntılı bilgiler içerir. Diğer üyelik sistemine göre tabi ki fiyatlandırması daha yüksektir. Fiyatlandırma şu şekilde belirlenir:

1 Hesap Yönetimi: 49$ [ Aylık ]

5 Hesap Yönetimi: 199$ [ Aylık ]

20 Hesap Yönetimi: 749$ [ Aylık ]

50 Hesap Yönetimi: 999$ [ Aylık ]

Manage Flitter uygulaması kısa zamanda büyük kullanıcı kitlesine sahip olmuş bir uygulamadır. Ayrıntılı bir filtreleme sistemi olan bu uygulama, kullanıcılar ve şirketler için zaman tasarrufu da sağlamaktadır.

Share with