Hootsuite vs. Reachpod

Hootsuite vs. Reachpod

/ No Comment


Global anlamda en hızlı gelişen ve Türkiye'nin ilk ve tek sosyal medya yönetim platformu olan Reachpod bir çok farklı özellikleri ile yaratıcı yaklaşımlar sunuyor.


Kaydettiğin arama sonucu akışında çıkan sonuç sayısı artışa mı geçti? Reachpod sana dilediğin aralıkta bildirim yollama opsiyonu sunar. Böylece trend olmaya başlayan hiçbir anahtar kelimeyi kaçırmazsın.


Reachpod hızlı adımlarla sosyal medya yönetiminde ilerlerken, senin isteklerine de çok önem veriyor. Herkese canlı destek vererek tüm adımlarda senin yanında duruyor.


RSS paylaşımları yapıldığı zaman görsel seçilebiliyor. Görseli olan paylaşımların daha fazla ilgi çektiği aşikâr. RSS'in sunduğu seçeneklerden konuya uygun bir görsel secimi yapılabiliyorsun. RSS arama akışı oluşturabilirsin.


Takım üyesi olmayan birine dahil bir paylaşımı onaylatabilirsin, paylaşım üzerine anlık mesajlaşma yolu ile konuşma gerçekleştirebilirsin. Paylaşım yapmaya hazır olduğunda Reachpod senden bir ikinci onay alıyor, böylece hata içeren paylaşımların yayınlanmasını önlemiş olursun.


URL kısaltıcısı olarak herhangi bir kısıtlama olmadan dünyanın en çok kullanılan kısaltıcısı Bit.ly kullanılır.


Sadece Reachpod akışlardaki tüm gelenleri etiketleme imkanı sunar. Dilersen de özel etiketler kullanarak kendi raporlamanı oluşturabilirsin ve etiketlediğin etkileşimleri yazanların ne kadar değerli olduğunu sana gösterir.


Çıkan arama sonuçlarına hangi sosyal profilin ile cevap vermek istersin? Sadece Reachpod sana bu seçimi mümkün kılar.Share with